Elektromontér rozvodných zařízení

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Na pozici elektromontéra budete provádět činnosti spojené s prací na distribuční síti NN a VN. Realizaci přidělených projektů (přípojek pro rodinné domy, rekonstrukce vedení a přeložky) a podílet se na zakázkách velkého rozsahu společně s ostatními elektromontéry.
• Výhodou praxe v oboru, vítáni jsou i absolventi!
• Hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody.
• Místo výkonu povolání: Liberecký (90%), středočeský (5%) a ústecký kraj (5%).

CO OD VÁS POŽADUJEME:
• vzdělání SOU, SŠ, obor: elektro.
• certifikát dle vyhlášky 50/1978 Sb, §5 Vám rádi pomůžeme rozšířit.
• Řidičský průkaz skupiny B (B+E, C, C+E – výhodou)
• Očekáváme od Vás samostatnost při plnění Vám zadaných úkolů, týmového ducha a spolehlivost při realizaci staveb větších rozměrů (např. rekonstrukce linek VN).

CO VÁM NABÍZÍME:
• Rozvíjení své profesní odbornosti v rámci certifikovaných školení zajišťovaných naší firmou.
• Získání pracovních zkušeností po boku elektromontéru z dlouhodobou zkušeností.
• Příspěvky na stravování.
• Možnost využití firemního vybavení pro soukromé účely.
• Možnost využití firemních slev u našich partnerů.
• Mobilní firemní tarif i pro soukromé účely

V případě zájmu o podrobnější informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKT:
Ivanka Krýchová
Tel.: 724 976 959
Husova 379, 464 01 Frýdlant
e-mail: emj@emj-energo.cz