Montér rozvodných zařízení

Společnost EMJ s.r.o. byla založena v roce 2005 jako malá rodinná společnost čerpající z dlouholetých zkušeností v oblasti energetiky. Jsme slušnou a spolehlivou společností, která se zaměřuje na dodávky, montáže, opravy a rekonstrukce vrchních i kabelových distribučních sítí nízkého i vysokého napětí, včetně trafostanic, veřejného osvětlení a dále zhotovení přípojek nízkého i vysokého napětí.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Na pozici montéra se budete podílet na přípravě a realizaci zakázek. Jedná se o manipulační práce, obsluhu jednoduché stavební techniky, montážní práce a spolupráce při náročnějších zakázkách pod dohledem kvalifikovaných elektromontérů.

  • Hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody.
  • Místo výkonu povolání: Liberecký kraj.

CO OD VÁS POŽADUJEME:

  • vzdělání SOU (vyučen), SŠ – není podmínkou obor elektro.
  • Řidičský průkaz skupiny B (B+E, C, C+E – výhodou)

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Rozvíjení své profesní odbornosti v rámci certifikovaných školení zajišťovaných naší firmou.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost využití firemního vybavení pro soukromé účely.
  • Možnost využití firemních slev.
  • Mobilní firemní tarif pro soukromé účely.

V případě zájmu o podrobnější informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKT:

Ivanka Krýchová
Tel.: 724 976 959
e-mail: emj@emj-energo.cz