Strojník – Bagrista

Společnost EMJ s.r.o. byla založena v roce 2005 jako malá rodinná společnost čerpající z dlouholetých zkušeností v oblasti energetiky. Jsme slušnou a spolehlivou společností, která se zaměřuje na dodávky, montáže, opravy a rekonstrukce vrchních i kabelových distribučních sítí nízkého i vysokého napětí, včetně trafostanic, veřejného osvětlení a dále zhotovení přípojek nízkého i vysokého napětí.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

Obsluha a řízení minibagrů JCB a kolového traktoru ZETOR a převoz strojní techniky na příslušné zakázky. Jedná se především o hloubení rýh pro inženýrské sítě a menší výkopové práce.

  • Hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody.
  • Místo výkonu povolání: Liberecký kraj.

CO OD VÁS POŽADUJEME:

  • Řidičský průkaz skupiny B (B+E, C, C+E – výhodou)
  • Výhodou zkušenosti s obsluhou strojů, není však podmínkou, pokud jste přesvědčeni, že by Vás tato práce bavila, veškerou potřebnou certifikaci Vám zařídíme.
  • Stěžejní je pro nás Vaše pečlivost a spolehlivost.

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Možnost rozvíjet své znalosti v rámci odborných školení a odbornost na základně příslušných certifikací.
  • Příspěvek na stravování.
  • Možnost využití firemního vybavení pro soukromé účely.
  • Možnost využití firemních slev.
  • Mobilní firemní tarif pro soukromé účely.

V případě zájmu o podrobnější informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKT:

Ivanka Krýchová
Tel.: 724 976 959
e-mail: emj@emj-energo.cz