Montér rozvodných zařízení, řidič

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Na pozici montéra (a řidiče) se budete podílet na přípravě a realizaci zakázek. Jedná se o manipulační práce, obsluhu jednoduché stavební techniky, montážní práce, spolupráce při náročnějších zakázkách pod dohledem kvalifikovaných elektromontérů a převoz strojní techniky na příslušné zakázky.

  • Hlavní pracovní poměr, nástup dle dohody.
  • Místo výkonu povolání: Liberecký kraj.

CO OD VÁS POŽADUJEME:

  • Vzdělání SOU, SŠ.
  • Řidičský průkaz skupiny C (+E – výhodou)

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Možnost rozvíjet své znalosti v rámci odborných školení a odbornost na základně příslušných certifikací.
  • Získání pracovních zkušeností po boku elektromontérů z  dlouholetou zkušeností.
  • Příspěvky na stravování.
  • Možnost využití firemního vybavení pro soukromé účely.
  • Možnost využití firemních slev u našich partnerů.
  • Mobilní firemní tarif i pro soukromé účely.

V případě zájmu o podrobnější informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

KONTAKT:
Ivanka Krýchová
Tel.: 724 976 959
e-mail: emj@emj-energo.cz